svadobný fotograf Bratislava
Kameraman na svadbu Bratislava
svadba kameraman Bratislava

- SVADOBNÉ FOTOGRAFOVANIE -

Ponúkam dva balíčky pre fotenie svadby - samostatná služba Svadobný fotograf, alebo spojená služba Svadobné foto+video  viac info o stránku ďalej v časti svadobné video.

   1. Svadobné FOTO MINI - fotenie začína odobierkou, alebo vypýtaním nevesty - ak sa koná, pokračuje svadobným obradom, gratuláciami, príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom alebo po príchode na hostinu, prípadne mimo svadobný deň.  Fotenie končí po po prvom tanečnom kole a krájaní torty. Max. do 21.00. Foto je uložené na USB16GB. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou.  

2. Svadobné FOTO FULL - fotenie začína prípravami na svadbu, zdobenie auta, sály... vizáž nevesty, odobierkou, alebo vypýtaním nevesty - ak sa koná, pokračuje svadobným obradom, gratuláciami, a príchodom na hostinu. Tu sa fotia aj spoločné skupinové portréty s hosťami. ďalej volné foto z hostiny a programu. V cene je samozrejme aj exteriérové foto - môže byť ešte pred obradom alebo po príchode na hostinu, prípadne mimo svadobný deň.  Fotenie končí po prezlečení nevesty do večerných šiat. Max. do 02.00. Foto je uložené na USB32GB aj DVD. V cene je aj krátky videoklip z fotiek s hudbou a grafikou a základná tlač. fotografií.


Svadobné  FOTO  ZIMA  2020-21    395€

platí pre každú svadbu organizovanú v mesiacoch  Dec 2020 - Marec  2021
Judy a Craig - svadobná fotografia
fotograf svadba Zvolen-Bystrica