LETNÁ AKCIA - JÚN, JÚL, AUGUST - SVADOBNÉ VIDEO iba 435€

Svadobné Video - CENNíK

     Svadobné video má po spracovaní dĺžku 50-60 min - variant A , alebo cca 100-120min - variant B.  Obe varianty zaznamenajú Svadobný deň od rána do konca svadby a doručia plnohodnotný príbeh so všetkým čo k svadbe patrí. 

Okrem hlavného svadobného videa dostanete aj približne 3 min. zostrih - tzv.  Svadobný Klip.

Filmovanie začína ráno prípravami na svadbu a končí po prezlečení nevesty do večerných šiat a záverečným tancom - max. do 02.00 hod. 

Je možné objednať aj skrátenú verziu svadobného videa tzv. SVADOBNÝ FILM. Aj pri tejto verzii sa filmuje v podstate celá svadba a výsledkom spracovania je výber toho najlepšie z celej svadby v dĺže približne 25 min.

Svadobný Film   355 - 495€ 
filmovanie v podstate celej svadby od príprav nevesty po offic. ukončenie svadby.
Minutáž po spracovaní cca 25min. Uložené na USB 16GB v krabičke v HD kvalite.

A - Svadobné VIDEO KLASIC    395 - 555€
filmovanie celej svadby od príprav nevesty po offic. ukončenie svadby.
Video po spracovaní do 60 min. Uložené na USB 16GB v krabičke v HD kvalite + Svadobný klip 2-3 min. /svadobný zostrih/

B - Svadobné VIDEO FULL    455€ - 655€ 
filmovanie celej svadby od príprav nevesty po offic. ukončenie svadby.
Video po spracovaní do 120 min. Uložené na USB 32GB v krabičke v HD kvalite + DVD album 2ks + Svadobný klip 2-3 min.

K filmovaniu svadby je možné pridať aj FOTENIE. Fotenie a filmovanie spolu je momentálne najpredávanejšia balíček a okrem samotnej služby ponúka aj veľmi výhodnú cenu. Môže byť spracované dvoma spôsobmi:

      1. Svadobné FOTO+VIDEO MINI - fotenie prebieha popri filmovaní, prevedené kameramanom a fotografom v jednej osobe, počet fotiek 300- 500 najlepšia kombinácia so službou: Svadobné VIDEO KLASIC  "varianta videa A"   cena od 655€

  2. Svadobné FOTO+VIDEO FULL - plné svadobné fotografovanie a filmovanie - dvojčlenný tím kameraman + fotografka, počet fotiek 1000 a viac, video vo verzii podľa výberu    cena od 855€

-- -- --

Pár slov o mne:  volám sa Daniel Petráško a filmovaniu svadieb sa venujem približne od založenia H-ARTvideo, ičo: 34791221 okolo roku 2000, teda skoro už 20 rokov. Pochádzam zo Žiliny, no momentálne žijem pri Dudinciach v obci Hontianske Moravce. Svadby Fotím a Filmujem po celom Slovensku a aj v zahraničí /ČR, A, D, UK/ hlavne však stred a západ Slovenska - Levice, Nitra, Bratislava, Zvolen, Bystrica, Žilina.

Orientačné - ceny uvedené pri opise jednotlivých služieb sú platné, ale cenové rozpätie je z dôvodu jedinečného prístupu ku každej svadbe a možnej úpravy samotných balíčkov a teda výslednej ceny. Presné ceny záležia od povahy a okolností Vašej svadby, počtu kameramanov, prípadne aj dátumu a miesta konania svadby.ceny.

Doprava na miesto filmovania/fotenia je 10€ za každých 100Km /+miestne prejazdy a parkovné - ak relevantné / Pri potvrdení objednávky do 5 dní doprava po celom SK  5€.

Zvýhodnené ceny o 5-15% pre ZIMNÉ SVADBY konané v mesiacoch November - Marec.

Nonstop:  0903 14 63 15     Office hours:  0950 43 53 57
 kameraman@danielpetrasko.com


H-ARTvideo - kamera na svadbu